Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Міська олімпіада з курсу «Технології» як інструмент мотивації учнів до навчання

21 листопада 2021 року учні закладів освіти м. Дніпра взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської учнівській олімпіаді з трудового навчання, який проводився в онлайн-форматі.

Школярам міста на теоретичному турі в номінації «обслуговуюча праця» було запропоновано спроєктувати власну модель подушки (8-9 класи) і капелюшка (10-11 класи) та в номінації «технічна праця» спроєктувати власну модель вішака (8-9 класи) і тримача для книжок (10-11 класи). При виконанні проєкту учні ознайомилися з моделями-аналогами, визначили необхідну кількість матеріалів для виготовлення спроєктованої моделі, перелічили технологічні операції відповідно до обраного виробу та технології його виготовлення, виконали ескіз майбутнього виробу із зазначенням оздоблення. 

У практичному етапі учні створили маску для обличчя багаторазового використання або декоративну підставку для телефону (8-9 класи), новорічну  прикрасу або годівничку (10-11 класи) у відповідності обраній техніці виконання виробу.

У ІІ (міському) етапі Всеукраїнської учнівській олімпіаді з трудового навчання взяли участь 97 учнів закладів загальної середньої освіти м. Дніпра.