Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Колектив КУ “ЦПР” Освітня траєкторія” ДМР під керівництвом в.о. директора Нікіфорової Т.І. відвідали Модернізований Планетарій Noosphere 2.0

Сьогодні – незвичайний день! День, коли я потрапила в атмосферу, яка захоплює мене все життя. Це безмежний світ космосу. Модернізований Планетарій Noosphere 2.0 – це сучасний науково-просвітницький центр астрономії, науки й техніки, який базується на принципах STEAM-освіти, ілюструючи природний зв’язок між навчальними дисциплінами, першочерговість експерименту й практики над теорією.
Саме тут розумієш, наскільки важлива освіта, прогрес, знання. Ти пишаєшся тим, що народився та живеш в космічній столиці України – Дніпрі. Саме тут стає розуміння того, що STEM освіта – це те що потрібно саме нашим людям.
Консультанти освітніх галузей КУ «ЦПР «Освітня траєкторія» ДМР (Кузічев Микола, Бойко Ірина, Руденко Галина та Костенко Олена) разом зі мною мали честь бути присутніми на спільному заході  Noosphere «Planetarium Noosphere» — “Навіщо інженеру філософія?”.Головним спікером панельної зустрічі був Ханін Ігор Григорович – інженер, організатор, вчений і людина, яка працювала разом з такими особистостями світового значення, як М. К. Янгель, С. П. Корольов, В. М. Ковтуненко, Л. Д. Кучма, А. Д. Сахаров. Це людина, яка  володіє рідкісним і унікальним талантом створення організацій, що працюють у сфері високих технологій.
Такі заходи є дуже важливими для освітян та учнів, усіх людей, готових навчатися впродовж життя. Цікаве спілкування, багато проблемних питань та цікавих ідей, філософське сталення до людини та Всесвіту – це ті враження, які залишаються після таких зустрічей.