
Інституційний аудит та державний нагляд (контроль) у закладах дошкільної освіти
21.02.2025
Друга продуктивна та цікава зустріч об’єднала учасників курсу «Educational CEO» та досвідченого спікера, викладача Освітньої траєкторії Альоною КОНДРАТЬЄВОЮ.
Тема зустрічі: «Інституційний аудит та державний нагляд (контроль) у закладах дошкільної освіти»

Інституційний аудит та державний нагляд відіграють важливу роль у забезпеченні якості дошкільної освіти.
Ці механізми контролю спрямовані на оцінку ефективності роботи закладів, відповідність їхньої діяльності нормативним вимогам та створення оптимальних умов для розвитку дітей.

Учасники курсу опрацювали практичні кейси що регулюють інституційний аудит і державний нагляд у закладах дошкільної освіти, ознайомились з основними законодавчими актами, визначили критерії оцінювання освітнього процесу та управлінської діяльності, які застосовуються під час аудиту.
Завдяки таким практичним вправам учасники отримали реальні навички та знання з підготовки та проходження перевірок, що допоможе їм у подальшій професійній діяльності.
Якісна дошкільна освіта сьогодні – це успішне майбутнє наших дітей завтра!