Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Інноваційний методичний марафон “Шлях до педагогічної майстерності”

Марафон для вчителів проведуть у Дніпрі цього літа. Запрошуємо усіх педагогів.

Цьогоріч школи міста поповнилися щонайменше трьома тисячами учнів з інших регіонів. Всі вони отримали необхідні знання та атестацію наприкінці навчального року. Випускники готуються до мультипредметного тесту, а вчителі Дніпра вже планують взяти участь у незвичному марафоні.

«Це інтервізія. Інтервізія – це рівний з рівним обмін досвідом».

Сьогодні в “Освітній траєкторії” презентували інноваційний методичний марафон «Шлях до педагогічної майстерності», який планують провести для педагогів міста вже цього літа.


Тетяна Нікіфорова, виконуюча обов’язки директора центру професійного розвитку «Освітня траєкторія» Дніпровської міськради: «Ми пропонуємо нашим вчителям провести літо дуже плідно для того, щоб підвищити їх рівень освіченості. Для того, щоб вони могли самовдосконалюватися як професіонали. Для того, щоб вони оволоділи багатьма інноваційними педагогічними технологіями, інформаційними технологіями, які використовуються в сучасній українській школі».

Марафон проводитимуть чотири тижні протягом червня. Його розбили на напрямки – співпраця з вишами, день інтервізії, робота з різними платформами та психологічна допомога.

Тетяна Нікіфорова, виконуюча обов’язки директора центру професійного розвитку «Освітня траєкторія» Дніпровської міськради: «Будуть допомагати вчителям, показувати методики щодо того, щоб не вигорав отой азарт вчителя, отой посил, ота енергія».

Зібрали щонайменше 15 представників шкіл міста. Директорка Антоніна Змієнко вже підбиває підсумки навчального року.

Антоніна Змієнко, директорка школи: «На жаль, навчальний рік ми закінчуємо дистанційно. Але наші педагоги та учні мають вже достатньо великий досвід проведення дистанційної роботи. Тому всі навчальні плани та програми виконані, учні успішно засвоїли програму, отримали річні оцінки та будуть переведені до наступних класів та випущені зі школи».

Зараз викладачі ведуть активну підготовку учнів до складання мультипредметного тесту. І сподіваються: наступний навчальний рік зможуть продовжити вже у звичному форматі.

За підтримки ДніпроTV