Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Інновації в управлінні освіти

Сьогодні спілкувалися з доктором педагогічних наук, професором кафедри педагогіки та менеджменту освіти Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка – Оксаною Боднар.

Інновації в управлінні завжди є основним фактором якісної освіти.

Сама ж Оксана Боднар пише на своїй сторінці у фєйсбук :

«Сьогодні провела в он-лайн режимі вебінар для керівників закладів освіти м. Дніпро (75 учасників) на тему “Моделювання управлінських рішень у закладі освіти як припис до дії в умовах динамічно змінного освітнього середовища”.

Дуже дякую за запрошення Нікіфоровій Тетяні Іванівні, керівнику Комунальної установи «Центр професійного розвитку «Освітня траєкторія» Дніпропетровської міської ради підпорядкована Департаменту гуманітарної політики” та заступнику Бондаренко Людмилі Анатоліївні, заступнику керівника.

Атмосфера зустрічі була тепла і творча. Проблеми, які піднімались на вебінарі, торкались процесу технології прийняття рішень та методам їх реалізації. Зустріч тривала одну годину і сорок хвилин, і могла б бути продовжена, але дискусію довелось перервати через тривогу у Дніпрі.

Керівникам терміново треба було спускатись в укриття. Така наша реальність сьогодні. Але домовились про подальшу співпрацю. Зичу всім керівникам мирного неба та ПЕРЕМОГИ! Слава Україні!»