Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Географія – це весь світ навколо нас.

Саме тому географи міста зібралися сьогодні у Центральній міскьій бібліотеці міста Дніпро щоб обговорити нагальні виклики та перспективи викладання предмета у новому навчальному році.

Освітян Дніпра привітав головний спеціаліст відділу змісту освіти Головного управління загальної середньої та дошкільної освіти Директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти Міністерства освіти і науки України, пан Роман Гладковський. Роман Васильович розставив маркери при викладанні у 6 класі НУШ, та надав рекомендації щодо викладання економічної географії України. Побажав Дніпровським учителям творчості, наснаги та впевненості на їх вчительській дорозі.

Ще одним запрошеним гостем став Сергій Запотоцький, декан географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор географічних наук, професор, співавтор модельної програми та підручника для 6 класу НУШ.

То про що говорили?

✅Про модельні програми та викладання у 6 класі НУШ;
✅Про академічну свободу учителя та інтеграцію предметів;
✅Про нормативно-правове забезпечення та створення безпечного середовища у закладах освіти;
✅Про освітні втрати та освітні розриви
✅Про ресурси та сервіси для якісного викладання географії.

Педагоги-географи спілкувалися, ділилися враженнями та ідеями. І навіть сирена не зіпсувала настрою зустрічі: закінчили серпневий практикум «Новий 2023-2024 навчальний рік: виклики та перспективи» в укритті.

Матеріали конференції можна переглянути на сайті Освітньої траєкторії.

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради
Distance Education Dnipro
Управління освіти департаменту гуманітарної політики ДМР
#природнича_галузь