Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Формування історичних уявлень учнів: Практичні поради вчителю.

Вебінар за темою : Формування історичних компетентностей тісно пов’язане з уявою. Потрібно навчитись реконструювати минуле, спираючить на образність, час, місце. Як відповісти на ці виклики? Знайшовши проблему та склавши план її вирішення!

Зміст

  1. Образні історичні уявлення.
  2. Локалізація історичних фактів у часі.
  3. Локалізація історичних фактів у просторі.

Очікувані результати: Учасники вебінару поглиблять знання щодо змісту історичних уявлень, навчаться визначити виклики розвитку образних уявлень та формулювати відповіді на них, визначать особливості формування хронологічної компетентності, а також отримають поради для кращого розуміння особливостей формування просторової компетентності.Обсяг годин підвищення кваліфікації: 2 годиниНапрями: Наскрізні навички, Предметне навчання, Практичні прийомиКомпетентності: професійні, навчання впродовж життя, громадянські та соціальніПрограма: Програма підвищення кваліфікації Кому це буде корисно:

учителям історії, учителям правознавства, учителям громадянської освіти, учителям української мови та літератури, учителям зарубіжної літератури, класним керівникам, учням та їхнім батькам.

https://naurok.com.ua/webinar/formuvannya-istorichnih-uyavlen-uchniv-praktichni-poradi-vchitelyu