Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Фізичні явища як база для діагностики дорогоцінного каміння. Перша онлайн-зустріч

На науковому відділенні наук про Землю розпочався цикл Майстер-класів на базі Гемологічного центру та Геолого-мінералогічного музею, який є науково-дослідницьким центром і лабораторією мінеральної сировини Національного технічного університету «Дніпровська політехніка».

03 травня 2022 року відбулася перша онлайн-зустріч на тему: «Фізичні явища як база для діагностики дорогоцінного каміння».

Перший майстер-клас, який включав і віртуальну екскурсію, і лабораторні досліди дорогоцінного каміння провели Шевченко Сергій Вікторович, кандидат геологічних наук, завідуючий кафедрою загальної та структурної геології, та Нікітенко Ігор Святославович, кандидат геологічних наук, доцент кафедри загальної та структурної геології Національного технічного університету «Дніпровська політехніка».

Хоча тематика й розрахована на слухачів секції «Геологія, геохімія та мінералогія», до заходу були запрошені усі вихованці наукового відділення науки про Землю та всі, хто має бажання дізнатися нове, і не даремно!

Під час віртуальної зустрічі учасники дізналися про фізичні явища в аспекті діагностики дорогоцінного каміння, спостерігали оптичні властивості, магнетизм та розглянули внутрішню будову каміння. Змогли на власні очі побачити багато зразків дорогоцінного каміння, таких як рубін, смарагд, циркон, александрит та інші.

Дякуємо спікерам за наукову та змістовну інформацію, унікальну можливість потрапити до Гемологічної лабораторії!

Джерело: МАН Дніпро