Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Календар подій

Завантаження Події

« Всі Події

  • Це подія пройшло.

Презентаційна вправа з елементами тренінгу «Особливості 3D-візуалізації навчального матеріалу з використанням технології доповненої реальності»

28.10.2021 @ 15:30 - 16:30

Презентаційна вправа з елементами тренінгу «Особливості 3D-візуалізації навчального матеріалу з використанням технології доповненої реальності» 

Спікер: Лілія Мідак, доцент кафедри хімії факультету природничих наук Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника 

Формат проведення: онлайн

Категорія: вчителі природничої галузі

Доповнена реальність дає можливість максимально візуалізувати об’єкт (атоми та молекули, їх взаємодії, схеми приладів, технологічних процесів тощо), тобто перевести 2D зображення у 3D, а також «оживити» його. Метою роботи є створення мобільного додатку для відтворення навчального матеріалу з природничих дисциплін з використання технології Augmented Reality. Основним завданням є підбір та створення 3D-навчального демонстраційного матеріалу та відеоматеріалів практичних робіт і лабораторних дослідів, відповідно до чинних програм з фізики, хімії, біології для закладів загальної середньої освіти, які можна використати вчителям та учням для ефективної підготовки до їх проведення. Для максимальної візуалізації навчального матеріалу було поєднано два методи реалізації доповненої реальності. Перший – використання зображень у 3D форматі, що дозволило «оживити» 2D-зображення підручників, перетворивши їх в 3D, з можливістю анімації; другий – відтворення розроблених відеоматеріалів на мобільних пристроях шляхом їх «прив’язування» до індивідуальних маркерів для кожної практичної чи лабораторної роботи.

Подробиці

Дата:
28.10.2021
Час:
15:30 - 16:30