Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Календар подій

Завантаження Події

« Всі Події

  • Це подія пройшло.

30 серпня 2021 року відбулася серпнева організаційно – методична нарада професійної спільноти вчителів української мови та літератури. Захід ініційований КУ «ЦПР «Освітня траєкторія» ДМР.

30.08.2021 @ 15:00 - 17:00

30 серпня 2021 року відбулася серпнева організаційно – методична нарада професійної спільноти вчителів української мови та літератури. Захід ініційований КУ «ЦПР «Освітня траєкторія» ДМР. Запрошеним спікером стала Кузьменко Ірина, вчитель української мови та літератури КЗО ССЗШ №9 ДМР, вчитель – методист. Пані Ірина повідомила про організацію  освітнього процесу з української мови та літератури  у 2021 – 2022 навчальному році, про навчальні програми, за якими здійснюватиметься навчання, оголосила перелік навчальної літератури, нагадала про організацію скоригованого навчання у вересні 2021 року та можливості організації освітнього процесу в умовах пандемії, закликала опрацювати зміни в українському правописі та його впровадження у освітній процес, закликала користуватися у роботі лише державними сайтами, де розміщені офіційні документи.

   Нараду продовжила Людмила Бондаренко, заступник директора КУ «ЦПР «Освітня траєкторія» ДМР. Пані Людмила повідомила педагогам про створення Центру професійного розвитку, його мету, цілі та завдання, запросила до співпраці бажаючих педагогів; надала відомості про підвищення кваліфікації за рахунок державної субвенції та привітала освітян з початком нового навчального року.

Подробиці

Дата:
30.08.2021
Час:
15:00 - 17:00