Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Календар подій

Завантаження Події

« Всі Події

  • Це подія пройшло.

30 серпня 2021 року відбулася серпнева організаційно – методична нарада професійної спільноти вчителів фізичного виховання. Захід ініційований КУ «ЦПР «Освітня траєкторія» ДМР.

30.08.2021 @ 11:00 - 13:00

30 серпня 2021 року відбулася серпнева організаційно – методична нарада професійної спільноти вчителів фізичного виховання. Захід ініційований КУ «ЦПР «Освітня траєкторія» ДМР. Запрошеним спікером стала Михайлова Вікторія Дмитрівна, вчитель фізичного виховання КЗО ССЗШ № 142 ДМР, вчитель – методист. Пані Вікторія підготувала змістовну доповідь про особливості організації освітнього процесу з фізичного виховання у закладах освіти: озвучила нормативну базу, надала перелік активних посилань на начальні програми для 1 – 4 класів НУШ, 5-9 класів та 10 – 11 класів; повідомила про модельну програму для 5 – 6 класів НУШ та надала посилання сайту МОН України, де цю програму можна знайти. Наголосила на оптимальному навантаженні для учнів на уроках фізичного виховання відповідно до медичних висновків розподілу за групами здоров’я. Повідомила про види діяльності, за результатами якої проводиться оцінювання учнів. Нагадала, що учитель є відповідальним за збереження життя і здоров’я здобувачів освіти під час освітнього процесу та про завдання, які ставить перед вчителем фізичної культури обмеження рухової активності під час карантину та можливість знаходити дієві шляхи у вирішенні складних питань дистанційного навчання.

Нараду продовжила Людмила Бондаренко, заступник директора КУ «ЦПР «Освітня траєкторія» ДМР. Пані Людмила повідомила педагогам про створення Центру професійного розвитку, його мету, цілі та завдання, запросила до співпраці бажаючих педагогів; надала відомості про підвищення кваліфікації за рахунок державної субвенції та привітала освітян з початком нового навчального року.

Подробиці

Дата:
30.08.2021
Час:
11:00 - 13:00