Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Два насичені дні на курсах підвищення кваліфікації можуть бути виснажливими, а можуть бути дуже корисними та веселими!

Що ж робили наші слухачі?

Отримали чек-лист щодо процедури проведення атестації педагогічних працівників від Олени ШОВКОВОЇ, начальника відділу кадрової роботи управління освіти Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

На тренінгу з Людмилою ЯКИМЕНКО, консультантом Освітня траєкторія Дніпро, що професійний розвиток педагога – це запорука його успіху та успіху його учнів. Він є важливою складовою успішної педагогічної діяльності та гарантією високої якості освіти.

На майстер-класі з Альоною КОНДРАТЬЄВОЮ, консультантом Освітня траєкторія Дніпро, проводили експертне оцінювання діяльності педагогів та опрацьовували нові формати методичної допомоги – наставництво й супервізія.

Практикуми від Олени ВОРОНЬКО, юриста Освітня траєкторія Дніпро, були змістовними та необхідними в процесі організації якісної діяльності закладу освіти.

А в укритті заступники керівників із великим задоволенням та азартом стали учасниками аукціону «Лідерство – шлях до успіху», змодерованого Людмилою Бондаренко, заступником директора Освітня траєкторія Дніпро

Тож слухачі максимально з користю використали час на курсах підвищення кваліфікації та отримали нові знання та навички, які допоможуть у роботі.