Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Добірка унікальних освітніх можливостей від EDCAMP UKRAINE

ДОБІРКА УНІКАЛЬНИХ ОСВІТНІХ МОЖЛИВОСТЕЙ

?? EDCAMP UKRAINE РАДИТЬ

Освіта — відображення головних настроїв країни та подій, які в ній відбуваються.

І зараз українська освіта зосереджена на війні та максимально пристосована до неї починаючи онлайновим навчанням дітей, завершуючи вебінарами й тренінгами для вчительства й батьківства.

У цьому листі ми зібрали унікальні можливості, долучитися до яких запрошуємо кожного й кожну!

Шукаємо українських освітян, які наразі перебувають в Італії

EdCamp Ukraine спільно з італійською дослідницькою організацією «Learn More» хоче зібрати разом усіх освітян, які готові допомагати українським дітям у цій країні.

Ініціатива спрямована на те, щоб діти продовжували отримувати освіту від українок і українців.

Якщо Ви вчитель/-ка, знаходитеся зараз в Італії, готові викладати нашим учням і ученицям, то ми хочемо зв’язатися саме з Вами!

Для того, щоб бути запрошеними до участі, необхідно заповнити оцю гугл-форму https://forms.gle/efcwkCMNibGVSvZm6

 Навчальні вебінари з мінної безпеки 

Дехто з українців і українок починають повертатися до своїх домівок. Але варто пам’ятати про те, що будь-яка звільнена від ворогів територія забруднена великою кількістю вибухонебезпечних предметів.

Для того, щоб ми усвідомлювали ризики, які чатуватимуть на нас, EdCamp Ukraine разом із Національним агентством з питань запобігання корупції знайшли крутезну експертку Юлію Чикольбу, яка терміново розробила навчальну програму «Помічай, упізнавай, поводься безпечно: підвищення обізнаності про ризики вибухонебезпечних предметів».

26 квітня відбувся перший тренінг — базовий інструктаж про ризики, пов’язані з вибухонебезпечними предметами і моделі безпечної поведінки для дорослих. Подивитися його в записі можна тут https://youtu.be/As87DnGV0Dw .

14 травня о 17:00 відбудеться другий модуль. Він розрахований на освітян, які працюють з дітьми й учнівством різного віку, та надають базові інструменти і підходи до навчання дітей безпечній поведінці на територіях, забруднених вибухонебезпечними залишками війни.

❗ ПОКЛИКАННЯ ДЛЯ ВХОДУ В ZOOM https://bit.ly/ExplosiveOrdnanceRiskEducation ❗

Програма, яку ми пропонуємо, є простою і лаконічною та складатиметься з двох модулів. За результатами яких, за бажання, можна отримати сертифікат про підвищення кваліфікації.

Якщо ви вже зараз знаєте, що хотіли б мати відповідний сертифікат, необхідно зареєструватися на участь у програмі за покликанням https://edway.in.ua/uk/mpk/372/detail/.

Якщо ж ви хочете взяти участь у програмі без подальшого отримання сертифікату ПК, то просто приєднуйтеся до нас у ZOOM.

 Нобелівські лауреати та Мала академія наук запрошують на онлайн-лекції

Відомі міжнародні вчені вирішили підтримати українських дітей і дорослих по-науковому і натхненно за цих буремно-сиренних часів.

Розклад на травень уже можна знайти за покликанням https://man.gov.ua/online-projects/lekciyi-majbutnsogo

Серед запрошених науковиць і науковців Ширін Ебаді, Крейґ Мелло, Джордж Сміт, Естер Дюфло, Йоахім Франк, Райнер Вайс, Емманюель Шарпантьє.

Усі лекції, які відбулися у квітні, можна переглянути в записі за цим самим покликанням.

Мова лекцій англійська (оригінал) + українська (синхронний переклад).

 Телеграм-канал для вчительства й батьківства від EdCamp Ukraine

У рамках EdCamp-академії, яка вже зовсім скоро порадує вас новим розкладом занять, ми створили тематичний канал «Дорослі в ресурсі заради дітей».

У ньому — практичні поради та інструменти, які допоможуть не «загубити» дітей під час війни, налагодити комунікацію, відволіктися від тривожних подій та зблизити батьків і дітей.

Щоденно ми публікуємо цікаві ігри, які сприятимуть розвитку їхньої креативності і творчості, та натхненні казки, які будуть чудовим приводом для роздумів і діалогу.

Приєднатися до телеграм-каналу можна за цим покликанням https://t.me/adultsforchildren .

 Серія вебінарів від Українського інституту розвитку освіти

Сьогодні в Україні, як і в усьому світі, освітяни створюють професійні спільноти, які надають підтримку, обʼєднують однодумців і сприяють фаховому розвитку.

Під час серії вебінарів «Професійні спільноти: кращі міжнародні практики» міжнародні експерти й експертки презентують свій досвід діяльності у Фінляндії, Грузії, Молдови, Норвегії, Словенії та Хорватії.

Проведення вебінарів планується щоп’ятниці.

Усі деталі, зокрема покликання на реєстрацію, шукайте на фейсбук-сторінці Українського інституту розвитку освіти.

Захід організовує команда Українського інституту розвитку освіти спільно з Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» за підтримки Європейського центру імені Вергеланда (The European Wergeland Centre/EWC) та Міжнародної асоціації «Крок за кроком» (International Step by Step Association/ISSA).