Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Добірка безкоштовних онлайн-курсів з програмування, які ви можете пройти на Prometheus

Увійти в IT. Фраза, яка була у вас в планах на 2020, 2021, 2022 роки. Час нарешті їх реалізувати: саме життя зараз підштовхує до змін. Хтось втратив роботу, а хтось шукає себе у новому місті чи країні. Ми не можемо глобально змінити обставини, але в наших силах — подбати про своє впевнене завтра і мати опору у формі затребуваних у всьому світі професій, на які не впливають кризи чи зміна місця проживання.

? «Основи програмування CS50 2019»
Давно мрієте навчитись програмувати? Хочете писати код? Курс «CS50: Основи програмування» від Гарвардського університету вважається найкращим курсом для опанування комп’ютерної майстерності у світі! На Prometheus ви можете пройти його в українському перекладі.

➡ Зареєструватися: https://cutt.ly/HDUiVE2
⠀⠀
? «Вебпрограмування з Python та JavaScript CS50»
Прагнете вивчити Python, але не знаєте з чого почати? Курс «CS50: Вебпрограмування з Python та JavaScript» – це продовження легендарного курсу «CS50: Основи програмування» від Гарвардського університету. Разом з викладачами ви перейдете на новий щабель та навчитесь працювати над створенням програм та застосунків для веб. Це курс ми також переклали українською!

➡ Зареєструватися: https://cutt.ly/fDUooyJ

? «Основи програмування»
Під час курсу ви ознайомитеся з історією персональних комп’ютерів, засвоїте поняття алгоритму та навчитеся створювати нескладні комп’ютерні програми сучасною мовою програмування Python.

➡ Зареєструватися: https://cutt.ly/XDUocBD

? «Основи програмування на Java»
Курс орієнтований на вивчення Java як людьми з мінімальними знаннями програмування, так і спеціалістами, які хочуть підвищити кваліфікацію. Після курсу ви зможете писати програми на Java і будете мати основу, необхідну для подальшого поглиблення своїх знань та навичок в програмуванні.

➡ Зареєструватися: https://cutt.ly/sDUoS6N

? «Основи Web UI розробки 2020»
Вебпрограмування або веброзробка – це створення динамічних вебзастосунків та вебсайтів, яскравими прикладами яких є соціальні мережі, наприклад, Facebook, сайти електронної комерції типу Amazon, а також різноманітні корпоративні сайти та сайти-візитки. Цей курс допоможе розібратися у вебпрограмуванні та навчитися базово кодити лише за 5 тижнів!

➡ Зареєструватися: https://cutt.ly/xDUoNvL
⠀⠀
? «Основи тестування програмного забезпечення»
Цей курс включає базові знання, необхідні тестувальнику програмного забезпечення. Навчальна програма курсу розроблена викладачами LITS із врахуванням їхнього багаторічного досвіду роботи на комерційних проєктах в ІТ. Ви дізнаєтеся, чим саме займаються тестувальники, та опануєте нову професію.

➡ Зареєструватися: https://cutt.ly/iDUpedo