Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Дніпропетровське відділення МАН пропонує для використання у роботі матеріали до воркшопу національно-патріотичного спрямування

Шановні учні, колеги та викладачі!

На відзначення Дня української державності Дніпровським відділенням МАН розроблено та підготовлено кейс матеріалів до воркшопу “Державність, омріяна в віках!”

Нагадуємо, що Workshop – це колективний метод навчання, який передбачає активну участь кожної людини. Сутність полягає у тому, що організатор створює умови для проведення заходу, надає вихідні дані для аналізу, матеріали, точку відліку, але в процесі навчання активно участь не бере. Учасники максимально залучаються до навчального процесу, експериментують, вивчають тему на конкретних прикладах, сперечаються, намагаються прийти до компромісу. Результат кожного залежить від ступеня його участі та злагодженої командної роботи.

Цей захід був нами розроблений в рамках науково-патріотичного проєкту «Гутірки. Україна та новий історичний час!» і присвячений засадам національно-патріотичного виховання. Маємо надію, що ці матеріали стануть у пригоді.

Посилання:Дніпропетровське відділення Малої академії наук України – ВОРКШОП “ДЕРЖАВНІСТЬ, ОМРІЯНА У ВІКАХ” – Новини (dnepredu.com)

— с Оксаной Мірошниченко.