Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Дніпро в мініатюрах і велетнях 

Дніпро в мініатюрах і велетнях  

Напередодні святкування Дня міста Дніпра 

професійна спільнота вчителів курсу «Мистецтво» ознайомилась з міським проєктом «Відчуй Дніпро». 

9 вересня 2021 року консультант КУ «Центру професійної підготовки «Освітня траєкторія» Бойко Ірина разом з керівниками професійних спільнот вчителів з курсу «Мистецтво» та працівникам центру взяла участь у освітньо-пізнавальному челенджі «Відчуй Дніпро».  

Учасники заходу з задоволенням відвідали встановлені  міні-скульптури з бронзи за проєктом «Відчуй Дніпро» та почули цікаві історії про життя міста від автора проєкту – Карена Агаджаняна.  

«Якщо хтось хоче щось відкрити нове, треба сходити до мосту Олександра Поля. Якщо хтось шукає натхнення, треба відвідати диригента Гургена Карапетяна – потерти його руки і обов’язково знайдете якесь натхнення в житті». 

Саме тому вчителі вирішили спробувати здійснити пораду автора проєкту і доторкнулись до кожної мініатюри.

Місто отримало у подарунок бронзові скульптурні зображення видатних особистостей та подій, які пов’язані з його багатогранним минулим і сьогоденням. Підростаюче покоління має право на знайомство з таким чудовим проєктом «Відчуй Дніпро», а вчителі стали носіями інформації про культурні надбання міста. 

«Дніпро – це не тільки промислове місто, воно має безліч туристичних принад. Ось такими міні скульптурами ми показуємо історичні особливості розвитку міста», – каже Карен Агаджанян, автор проєкту «Відчуй Дніпро». 

Педагоги вдячні організаторам заходу, автору  проєкту  «Відчуй Дніпро» та скульпторам і бажають творчого натхнення в подальшій роботі.