Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Брифінг «Атомна енергетика України: виклики та перспективи»

Продовжується літо неймовірних зустрічей.

? Сьогодні, 18 серпня 2022 року, за ініціативи КУ «ЦПР «Освітня траєкторія» ДМР відбувся брифінг на тему «Атомна енергетика України: виклики та перспективи» з генеральним директором Хмельницької АЕС Андрієм Козюрою.

? Пан Андрій познайомив педагогів з організацією роботи на атомній станції, з особливостями процесу виробництва енергії та перспективами розвитку атомної енергетики в Україні та світі.

? У педагогів виникло безліч запитань, на які вони отримали вичерпні відповіді. Ці знання вони зможуть використовувати на уроках при вивченні тем щодо енергетичної системи України та світу, при виконанні практичних робіт порівняльного чи аналітичного характеру.

? Педагогам цікаво було дізнатись про збагачення урану для виробництва атомної енергетики, про захоронення радіоактивних відходів, про чинники, які впливають на стабільну роботу атомних станцій – а це і аварії, природні катаклізми, людські помилки, терористичні атаки.

? Пан Андрій розповів про внесок Хмельницької АЕС у перемогу України – безліч благодійних акцій, у яких беруть участь фахівці станції. “Поділись кавою із ЗСУ” – одна з них. ☕

? Генеральний директор надав відомості про ВНЗ України, які готують спеціалістів-атомщиків, та повідомив про існування тристоронніх програм між студентом, ВНЗ та атомною станцією, результатом яких є практика на АЕС та працевлаштування.

Також пан Андрій запросив освітян Дніпра долучитися до щорічних конкурсів, які влаштовує Хмельницька АЕС.

Обов’язково долучимося після перемоги!