Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Безкоштовні освітні ресурси

Під час війни дуже важливо піклуватися про себе і робити паузи в читанні новин. Якщо відчуваєш, що ти готовий/готова відволіктися і присвятити час чомусь корисному і цікавому, зібрали для тебе список безкоштовних освітніх ресурсів.


? Yakaboo відкрили безкоштовний доступ до електронних та аудіокниг у мобільному додатку. Команда Yakaboo хоче, аби у ці непрості часи війни в тебе був доступ до книг, можливість заспокоїтись, почитати разом з близькими та відволікти дітей від подій навколо. Завантажити додаток у App Store — https://apple.co/3txB73H, та Google Play — https://bit.ly/36roE8T.


? Озбройся знаннями і вір в Україну: Projector продовжили безкоштовний доступ до 12 відеокурсів Humanitarium. Освічений = вільний, кажуть у Проджекторі, а ми підтримуємо. Щоб приєднатися до курсів, читай інструкцію в телеграм-каналі: https://t.me/humanitarium_prjctr.


? Щоб підтримати українців у цей складний час, Goethe-Institut Ukraine пропонує записатися на безкоштовний онлайн-курс німецької мови, який доступний як дітям і підліткам, так і дорослим від рівня А1 до А2. Початок занять — 18 квітня, деталі за посиланням https://www.goethe.de/ins/ua/uk/m/spr/kur/aka.html.


? Команда Creative Practice. Освітня платформа дає можливість переключитись усім, хто зараз цього потребує: на найближчий місяць всі курси на платформі будуть безкоштовними. Для доступу достатньо просто реєстрації на платформі. Перелік курсів тут: https://creativepractice.com.ua.


? Серед сотень безкоштовних курсів на Prometheus, найбільшій освітній онлайн-платформі в Україні, знайдеш курси з найзатребуваніших тем. Наприклад, «Інформаційна гігієна. Як розпізнати брехню в соцмережах, в інтернеті та на телебаченні», а також «Інформаційна безпека». Перелік усіх курсів тут: https://prometheus.org.ua/courses-catalog/


? Погоджуємося з командою EdEra, які кажуть, що знання — це теж зброя. На цій студії онлайн-освіт є понад 110 безоплатних курсів. Серед них особливо актуальні зараз «Історія України в історіях» та «Діалоги без тривоги». Усі курси за посиланням https://www.ed-era.com/courses/.
Українці — непереможні, навіть під час війни ми готові читати книги та проходити онлайн-курси.

Тримаймося, перемога вже скоро! ?