Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Березнева сторінка «Ми у відповіді за тих кого привчили» міського мистецького-пізнавального проєкту «Творчого квест-марафону»

Березневу сторінку міського мистецького-пізнавального проєкту «Творчого квест-марафону» закрито.
До збірки відеороликів увійшли «Ми у відповіді за тих кого привчили» та особисті учнівські роботи учнів СЗШ № 101 – «Пес Тім» та «Одного разу…».

Ці збірки стануть у пригоді під час викладання предметів освітніх галузей «Мистецтво» та «Технології». До колекції представлених творчих робіт увійшли кращі художні та дизайнерські вироби виконані власноруч школярами закладів освіти Дніпра. Кожен учень здобув нові знання, мистецькі й технологічні навички, а також реалізував світ творчий поштовх. Завдяки багатогранності творчого потенціалу педагогів учні шкіл намагаються виконати роботи у різних техніках, а саме живопис, графіка, конструювання, вишивка, пошиття, в’язання тощо.

Проєкт реалізовується Центром професійного розвитку «Освітня траєкторія» для демонстрації досягнень обдарованих учнів закладів освіти та поповнення «Скарбнички творчих ідей» для вчителів освітніх галузей «Мистецтво» і «Технології» новими доробками.

Наступні сторінки квітня реалізуються за тематикою: «Пасхальні кольори» та «Український національний костюм і лялькарство».

Бажаємо успіхів у подоланні наступних завдань.