
Мега практичний воркшоп проєкту «Empowering Educators»
13.05.2025
Мега практичний воркшоп проєкту «Empowering Educators»
для вчителів англійської мови Дніпра!
Місце: Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія, Інформаційний центр «Вікно в Америку».

Спікер: Оксана ЛОЖНІКОВА, член правління IATEFL в Україні, Регіональний амбасадор Education USA, кваліфікації TKT-, CELTA та Delta (Module 1, Module 2).



Вчителі мали можливість поглибити свої знання про Task-Based Learning (TBL) – метод, який робить навчання більш захоплюючим та ефективним. TBL допомагає учням використовувати мову через обговорення цікавих для них тем, забезпечуючи необхідну практику для вдосконалення мовних навичок.
Під час воркшопу учасники:
• Розглянули теоретичні аспекти TBL.
• Взяли участь у TBL уроці.
• Обговорили структуру уроку та його адаптацію до різних контекстів.
• Порівняли TBL з TTT (Test-Teach-Test).
Панувала атмосфера дружнього та позитивного спілкування. Вчителі були відкриті до нових ідей, готові до змін та натхненні на впровадження отриманих знань у свою практику:
• Зрозуміти різницю між TBL та TTT.
• Навчитися планувати TBL уроки.
• Зробити уроки простішими та цікавішими для учнів.
• Побачити урок з точки зору учня.
• Опанувати подачу граматики через метод керованого відкриття.
Вчителі впевнені, що використання TBL та персоналізації підвищить ефективність їхніх уроків. Воркшоп надав корисні знання та посилив мотивацію до застосуванні нових підходів у викладанні.


Дякуємо партнерам “Window on America” Дніпро (керівник – Світлана УСЕНКО) за наданий простір та технічне забезпечення!
Мова заходу – англійська.
- Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради
- @топові прихильники
- @читачі