Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Ви давно були на вернісажі?

А вчителі мовно – літературної галузі Дніпра 14 січня 2025 року відвідали перший педагогічний вернісаж «МОНОЛІЗ» ( МОвник, НОватор, ЛІтератор, Знавець), який відбувся в Освітня траєкторія Дніпро.

Це була чудова можливість для колег-педагогів обмінятися досвідом,
поділитися новими ідеями та обговорити інноваційні підходи в освіті.

З новітніми методиками викладання та ідеями їх застосування з теми «Розвиток навичок критичного мислення та особистісної рефлексії як важливих компонентів самоефективності учня» поділилась Вікторія УДОВИЧЕНКО , вчитель української мови та літератури Дніпровського ліцею №120 Дніпровської міської ради.

Про інтеграцію цифрових технологій в освітній процес та застосування їх на практиці , а саме «Створення електронного посібника з використанням онлайн-сервісів», захопливо розповіла Ірина ЧИЧИКАЛОВА, вчитель інформатики комунального закладу освіти «Міський юридичний ліцей наукового спрямування при університеті митної справи та фінансів» Дніпровської міської ради .

Особливу увагу приділили питанню «Особистісно – орієнтовані завдання для розвитку мотиваційного компоненту дитини на уроках української літератури у 5 класі НУШ». Такі завдання презентувала Наталя ВЕРЕМЕЄНКО, вчитель української мови та літератури Дніпровської гімназії №75 ДМР.

Вероніка ЗЛЮЧА , вчитель української мови та літератури Дніпровського ліцею № 145 Дніпровської міської ради яскраво розкрила можливості використання Padlet – віртуальної дошки, на якій можна розміщувати текстові нотатки, зображення, фотографії, файли і посилання на зовнішні ресурси за темою “Практичне втілення новітніх технік в педагогічній діяльності вчителя”.

Родзинкою зустріча став виступ Галини НАУМЕНКО, директорки міського комунального закладу культури “Дніпровська дитяча музична школа№18” Дніпровської міської ради з темою «Генетичний код нації – українська народна пісня».

Цікаво та корисно відбувся обмін досвідом щодо розвитку нових підходів до навчання:як українська мова і музика можуть взаємно підтримувати культурну ідентичність та сприяти збереженню національної спадщини. А пісні представниць ансамблю «Чарівні мавки» просто зачаровував всіх присутніх!

Відвідувачі заходу також ознайомилися з перпективою участі у міських проєктах, серед яких «Дніпро челендж», для участі в якому можна зареєструватись за посиланням https://forms.office.com/e/KYFgWgLBsU

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради

@топові прихильники