Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

30 серпня у Дніпровському академічному театрі драми та комедії відбувся неперевершений концерт “Відчинилося життя” за участі оркестру Національного театру ім. Марії Заньковецької та незрячих виконавців з різних куточків України.

30 серпня у Дніпровському академічному театрі драми та комедії відбувся неперевершений концерт “Відчинилося життя” за участі оркестру Національного театру ім. Марії Заньковецької та незрячих виконавців з різних куточків України, які подарували багато позитивних емоцій глядачам. Концерти організовані ГО “Фонд реабілітації незрячих” за сприяння Українського культурного фонду в рамках проєкту “Відчинилося життя”: 30 років Незалежності України”. Особливою гостею проєкту стала дніпрянка Марія Токар, 13-ти річна незряча учениця СЗШ №16, яка навчається за інклюзивною формою. Марія разом з львівським оркестром виконала авторську «Пісню про Дніпро». У програмі концерту були українські та європейські хіти, фольклорні та авторські твори, інструментальна музика, популярні академічні твори.
Запрошеними гостями стали директор КУ “ЦПР “Освітня траєкторія” ДМР Тетяна Нікіфорова, консультант з інклюзивної галузі Ганна Рощина, керівники та консультанти ІРЦ “IN-kids” та ІРЦ №2, керівники та педагоги закладів загальної середньої освіти міста Дніпра. Щиро дякуємо за запрошення Оксані Потимко! Подібні заходи дають велику надію і переконують, що жодні особливості не стають перешкодами для саморозвитку та самореалізаціії дітей та суспільства в цілому. Сподіваємось, солодкі сюрпризи від КУ «ЦПР «Освітня траєкторія» ДМР стали гарним привітанням для наймолодших виконавців.