Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

30 серпня 2021 року відбулася серпнева організаційно – методична нарада професійної спільноти вчителів початкової школи. Захід ініційований КУ «ЦПР «Освітня траєкторія» ДМР

30 серпня 2021 року відбулася серпнева організаційно – методична нарада професійної спільноти вчителів початкової школи. Захід ініційований КУ «ЦПР «Освітня траєкторія» ДМР. Запрошеним спікером стала Близнюк Світлана Володимирівна, вчитель початкової школи КЗО СЗШ №51 ДМР, вчитель – методист. Пані Світлана повідомила про особливості організації освітнього процесу у початковій школі, ознайомила з новим наказом МОН України від 13.07.2021р. “Про затвердження методичних рекомендацій щодо оцінювання результатів навчання учнів 1-4-х класів закладів загальної середньої освіти”, з наказами, які втратили чинність, з критеріями  та цілями формувального оцінювання, яке розпочинається з перших днів у школі і триває постійно, нагадала про алгоритм діяльності вчителя під час формувального оцінювання, надала орієнтовну рамку оцінювання результатів навчання учнів 1 – 4 класів закладів загальної середньої освіти, нагадала, з яких предметів проводяться тематичні діагностувальні роботи та яка їх кількість.  

   Також були визначені перспективи навчання початкової школи за науково – педагогічнм проєктом «Інтелект України», озвучений зведений перелік робіт з підсумкової перевірки.  

   Нараду продовжила Людмила Бондаренко, заступник директора КУ «ЦПР «Освітня траєкторія» ДМР. Пані Людмила повідомила педагогам про створення Центру професійного розвитку, його мету, цілі та завдання, запросила до співпраці бажаючих педагогів; надала відомості про підвищення кваліфікації за рахунок державної субвенції та привітала освітян з початком нового навчального року.