Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

27 серпня 2021 р. відбулася серпнева секційна конференція вчителів математиків, до якої долучилося понад 94 педагоги міста.

27 серпня 2021 р відбулася серпнева секційна конференція вчителів математиків, до якої долучилося понад 94 педагоги міста. Конференція відбулася за ініціативи КУ ЦПР «Освітня траєкторія» ДМР. Запрошеним спікером стала Переверзєва Олена Володимирівна, вчитель математики КЗО СШ №134 ДМР, вчитель вищої категорії, «вчитель – методист». На конференції було обговорено нормативно – методичне забезпечення викладання математики у поточному навчальному році. Наголошено, що вивчення математики має забезпечувати реалізацію Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів та здійснюватиметься відповідно до Типових освітніх програм, затверджених наказами Міністерства освіти і науки України. Надано Типовий перелік засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM – лабораторій, затверджений наказом МОН України від 29.04.2020 №574.  

Викликом часу стало дистанційне навчання учнів у закладах загальної середньої освіти. Були надані методичні рекомендації організації дистанційного навчання та ресурси, які допоможуть його організувати.  

Більш детально були розглянуті особливості сертифікаційної роботи з математики за Програмою зовнішнього незалежного оцінювання та надані рекомендації щодо цифрових інструментів вчителя математики.  

На конференції педагогами були висунуті пропозиції щодо обрання голів професійних спільнот вчителів математики за районами міста. 

КУ ЦПР «Освітня траєкторія» ДМР проінформувала педагогів щодо створення у місті єдиного освітнього простору, де вони зможуть ділитися власними наробками, педагогічним досвідом, спілкуватися у колі професійних спільнот, планувати та створювати власну освітню траєкторію розвитку.