Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

27 серпня 2021 р відбулася серпнева секційна конференція вчителів історії та права, до якої долучилося понад 65 педагогів міста. Конференція відбулася за ініціативи КУ ЦПР «Освітня траєкторія» ДМР.

27 серпня 2021 р відбулася серпнева секційна конференція вчителів історії та права, до якої долучилося понад 65 педагогів міста. Конференція відбулася за ініціативи КУ ЦПР «Освітня траєкторія» ДМР. Запрошеним спікером стала Шарипова Тетяна Володимирівна, вчитель історії та права КЗО ФЕЛ ДМР, вчитель вищої категорії, «вчитель – методист». На конференції було обговорено нормативно – методичне забезпечення викладання історії та права у поточному навчальному році. Наголошено, що вивчення історії та права  має забезпечувати реалізацію Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів та здійснюватиметься відповідно до Типових освітніх програм, затверджених наказами Міністерства освіти і науки України.   

Під час викладання історії та права педагогам рекомендовано націлювати учнів на розвиток особистості, яка усвідомлює свою приналежність до Українського народу та сучасної європейської цивілізації; необхідність збереження та збагачення українських культурно-історичних традицій, шанобливого ставлення до національних святинь, української мови, історії, формування культури міжетнічних і міжособистісних відносин 

На конференції педагогами були висунуті пропозиції щодо обрання голів професійних спільнот вчителів математики за районами міста.  

КУ ЦПР «Освітня траєкторія» ДМР проінформувала педагогів щодо створення у місті єдиного освітнього простору, де вони зможуть ділитися власними наробками, педагогічним досвідом, спілкуватися у колі професійних спільнот, планувати та створювати власну освітню траєкторію розвитку.