Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

27.08.2021р. у лекційному залі Дніпровської Центральної бібліотеки зустрілися вчителі географії, економіки та природознавства.

 27.08.2021р. у лекційному залі Дніпровської Центральної бібліотеки зустрілися вчителі географії, економіки та природознавства. З вступним словом виступила заступник директора КУ «ЦПР «Освітня траєкторія» ДМР, географ, «вчитель – методист» Бондаренко Людмила Анатоліївна, яка привітала педагогів з новим навчальним роком, побажала успіхів та творчих звершень у нелегкій роботі педагога. Розповіла про особливості організації освітнього процесу на уроках географії, економіки та природознавства, надала відомості про навчальні програми, які укладені відповідно до Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, нагадала про мету виконання практичних робіт та досліджень, про кількість контрольних робіт та види робіт, які проводяться під час уроків. Повідомила про нові модельні програми для 5-6 класу НУШ, які будуть впроваджуватися поетапно з 2022 року.  

   Також, Людмила Анатоліївна представила консультанта з природничої галузі Руденко Галину  Анатоліївну та повідомила про створення у місті Дніпро Єдиного освітнього простору, де педагоги зможуть ділитися досвідом та своїми власними надбаннями, створять потрфоліо та розмістять відомості про власну педагогічну діяльність.  

   Також були обрані голови професійних спільнот за районами. 

   Географи активно долучилися до обговорення актуальних питань, до спілкування та обміну контактами. 

   Вчителі вітали молодих спеціалістів, які долучилися до серпневої конференції.