Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

27.08.2021 р. на базі СЗШ № 34 відбулася серпнева нарада для керівників професійних спільнот вчителів освітньої галузі«Технології» (очно) та вчителі обслуговуючої і технічної праці (онлайн).

27.08.2021 р. на базі СЗШ № 34 відбулася серпнева нарада для керівників професійних спільнот вчителів освітньої галузі«Технології» (очно) та вчителі обслуговуючої і технічної праці (онлайн). 

   Під час наради було переглянуто відео-трансляцію обласної серпневої наради в прямій трансляції на YouTube-каналі Дніпровської академії неперервної освіти, обговорено головні аспекти сучасної технологічної освіти, здійснено огляд головних аспектів дії Центру професійного розвитку «Освітня траєкторія» ДМР, розглянуто нормативну базу і поради щодо викладання предметів освітньої галузі «Технології» у 2021-2022 н.р., ознайомлено з планом заходів та реалізації освітніх проектів на 2021-2022 н.р., проведено екскурс сторінками заходів для професійних спільнот за травень-серпень 2021 р.  

   Спікерами інструктивно-методичної наради були консультант КУ «ЦПР «Освітня траєкторія» Бойко Ірина, керівник професійної спільноти вчителів обслуговуючої праці Чечелівського району Серебрякова Наталія, керівник професійної спільноти вчителів технічної праці Чечелівського району Лопатніченко Сергій. 

  За підсумками проведення наради було визначено пріоритети навчально-виховної діяльності загальноосвітніх навчальних закладів у новому навчальному 2021-2022 році на засадах державної освітньої політики та сучасних науково-методичних положень; з’ясовано основні вимоги до професійних якостей вчителя трудового навчання; ознайомлено з вимогами до обов’язкових результатів навчання які визначаються з урахуванням компетентнісного підходу до навчання, в основу якого покладено ключові компетентності; розглянуто основні інтегративні стратегії розвитку методологічних засад технологічної освіти; обговорено сучасні технології викладання предметів освітньої галузі «Технології».