Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

26 серпня 2021 року в рамках серпневого освітянського марафону професійних спільнот закладів освіти міста Дніпра відбулася онлайн-конференція для вчителів іноземної мови.

26 серпня 2021 року в рамках серпневого освітянського марафону професійних спільнот закладів освіти  міста Дніпра відбулася онлайн-конференція для вчителів іноземної мови.

У першій частині заходу консультант КУ «Центр професійного розвитку «Освітня траєкторія» ДМР  Олена Костенко розповіла про  нормативно-методичне забезпечення викладання іноземної мови  у 2021-2022 навчальному році. Консультант наголосила на важливості постійного професійного розвитку вчителів, повідомила про матеріали, що розміщені на сайті «Освітньої траєкторії», анонсувала проведення заходів для вчителів іноземної мови. Також було деталізовано масштабне навчання вчителів, що будуть викладати англійську мову в 2022-2023 навчальному році у 5-6 класах за програмою спільного проекту МОН України та Британської Ради. А це тільки у Дніпрі – більше 400 учителів згідно проведеної реєстрації!

В ході конференції Олена Костенко запросила вчителів до участі у діяльності професійних спільнот та у проєктах Центру. 

Спікеркою практичної частини онлайн-конференції була Олена Міходуй

  • методист Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education;
  • досвідчений викладач англійської (кваліфікація ICELT);
  • автор багатьох семінарів та тренінгів для вчителів англійської мови. 

Вона провела онлайн-тренінг від ТОВ «Дінтернал Ед’юкейшн». Тема: «Планування уроку англійської в основній школі за методом ESA».  

Учасники дізналися про

  • Метод ESA – системний підхід до планування збалансованих та  мотивуючих уроків англійської мови. 
  • Максимальне залучення учнів та забезпечення високого рівня  продуктивних навичок на кожному уроці. 
  • Етапи уроку, що забезпечать усвідомлене засвоєння матеріалу.

Всі учасники отримати іменний сертифікат з індивідуальним номером та серією (Обсяг:  2 академічні години (0,07 кредиту ЄКТС). Суб’єкт підвищення кваліфікації: ТОВ «Дінтернал Ед’юкейшн». Заходи з підвищення кваліфікації наукових та науково-педагогічних працівників від  ТОВ «Дінтернал Ед’юкейшн» розроблено у відповідності до: 

• вимог постанови КМУ №800 від 21.08.2019 зі змінами, внесеними згідно з постановою КМ№1133 від 27.12.2019. 

• типової програми підвищення кваліфікації вчителів іноземних мов (англійська мова) PROTEACH, розробленої ТОВ «Дінтернал Ед’юкейшн» та схваленої до використання  Інститутом модернізації змісту освіти МОН 03.06.2020 №22.1/12-Г-330  

Матеріали конференції  були надіслані учасникам разом з сертифікатом участі.