Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

20 липня 2021 року між КУ «Центр професійного розвитку «Освітня траєкторія» Дніпровської міської ради та Українським державним хіміко – технологічним університетом міста Дніпра відбувся нетиповий креативний захід у форматі нетворкінгу

20 липня 2021 року  між КУ «Центр професійного розвитку «Освітня траєкторія» Дніпровської міської ради та Українським державним хіміко – технологічним університетом міста Дніпра відбувся нетиповий креативний захід у форматі нетворкінгу, який дозволив поділитися досвідом, думками та ідеями в неформальному просторі та віднайти  коди доступу співпраці ВНЗ та учасників освітнього процесу, як учнів, так і педагогів,  в умовах освітніх трансформацій.

   «Освітню траєкторію» представляли в. о. директора Тетяна Нікіфорова, заступник директора Людмила Бондаренко та консультант природничої галузі Центру Галина Руденко.

   Український державний хіміко – технологічний університет представляв ректор, доктор технічних наук, професор Костянтин Сухий та проректор з науково-педагогічної роботи, доктор технічних наук Ольга Рижова.

   Під час нетворкінгу було обговорено питання щодо співпраці між університетом та педагогами міста Дніпра, виявлені дотичні до перспектив залучення педагогів та учнів до проєктної діяльності під керівництвом викладачів УДХТУ, можливості проведення досліджень у сертифікованих лабораторіях ВНЗ, участі у міжнародних та всеукраїнських проєктах та програмах, стартапах. Під час зустрічі були окреслені напрямки роботи, у тому числі проведення спільних практичних майстер – класів освітян міста з викладачами УДХТУ  в рамках підвищення професійної майстерності.

   Ольга Рижова продемонструвала відеолекції для дистанційного навчання здобувачів освіти. Лекції включають як теоретичний, так і практичний матеріал та демонстрацію хімічних дослідів. Аналогічні спільні відеоуроки планується продовжувати з залученням педагогів міста та використовувати як допоміжний матеріал під час освітнього процесу.

   Зустріч залишила позитивний настрій та гарні емоції.