Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

17 червня 2021 року відбувся майстер – клас «Професійні освітянські конкурси»

17 червня 2021 року відбувся майстер – клас «Професійні освітянські конкурси» для заступників керівників закладів освіти міста Дніпра. Спікером заходу стала завідувач кафедри управління інформаційно-освітніми проєктами, кандидат філософських наук Дніпровської академії неперервної освіти Бутурліна Оксана Василівна.

Сутність підготовки фахівця полягає у формуванні у нього системи знань і якостей особистості, необхідних для виконання різних функцій професійної діяльності педагога. Адже професійний розвиток (зокрема саморозвиток)  працівника різних галузей виробництва тісно пов’язаний з особистісним розвитком. Сьогодні є актуальною проблема створення умов для професійного саморозвитку педагогів.

Спікер надала інформацію щодо регіональних, Всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Повідомила про умови їх проведення, партнерів та призовий фонд. Розповіла про успішні заклади освіти, які вибороли перемогу цього року та отримали цінні призи. Надала посилання для перегляду найкращих конкурсних робіт регіонального рівня.

Заступники керівників закладів освіти активно долучилися до діалогу щодо освітянських конкурсів, отримали активні посилання для роботи на перспективу.

«Освітня траєкторія» висловлює подяку спікеру за корисну, своєчасну та цікаву інформацію та заступникам керівників закладів освіти за конструктивний діалог.