Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

08.06.2021 з 15.00 до 17.00 з ініціативи Центру професійного розвитку педагогів «Освітня траєкторія» Дніпровської міської ради відбудеться брифінг «Роль географічної науки у розумінні закономірностей Всесвіту»

08.06.2021 з 15.00 до 17.00 з ініціативи Центру професійного розвитку педагогів «Освітня траєкторія» Дніпровської міської ради відбудеться брифінг «Роль географічної науки у розумінні закономірностей Всесвіту».

   Географія – це один з фундаментів розуміння світу. Найвизначніші географічні відкриття, використання планів і карт, таємниці оболонок Землі – це все світ навколо нас, який треба розуміти, любити та берегти.

   Основне завдання сучасної географії полягає у вивченні законів і закономірностей розміщення та взаємодії компонентів географічного середовища та їхніх поєднань на різних рівнях. Складність об’єкта дослідження і широта предметної області зумовили диференціацію єдиної географії на низку спеціалізованих (галузевих) наукових дисциплін, які утворюють систему географічних наук. Водночас окремі дослідники намагалися поєднувати суспільні процеси з компонентами географічного середовища. У такий спосіб починали зароджуватися нові напрямки географічних досліджень, які, починаючи з XX століття, набули сучасних рис. Відповідно до об’єктів вивчення в сучасній географії виділяють природничо-географічні і суспільно-географічні науки, які тісно між собою пов’язані спільними завданнями всебічного вивчення природно – і виробничо-територіальних комплексів та їхніх компонентів.

   Ці знання допоможуть успішно скласти ЗНО, і  щиро полюбити географію.

Спікери:

Карп’юк Галина Іванівна, методист-кореспондент кафедри природничо-математичної освіти і технологій ІППО КМПУ ім. Б.Д.Грінченка, Методист з географії Українського центру оцінювання якості освіти, «Заслужений вчитель України»,  «Відмінник освіти»

Савчук Іван Григорович,  кандидат географічних наук, завідувач відділення наук про Землю Київської Малої академії наук учнівської молоді, старщий науковий співробітник Національного університету оборони ім. І. Черняховського, голова центральної предметної комісії зі ЗНО з географії УЦОЯО.