Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

07 липня відбувся вебінар для керівників закладів дошкільної освіти на тему «Організація дошкільної освіти і керівництво ЗДО»

07 липня відбувся вебінар для керівників закладів дошкільної освіти на тему «Організація дошкільної освіти і керівництво ЗДО»

Спікером стала Рейпольська Ольга Дмитрівна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач лабораторією дошкільної освіти і виховання Інституту проблем виховання НАПН України.

Дошкільна освіта – це перша ланка навчання та пізнання світу у житті дитини, яка

формує основи соціальної адаптації та життєвої компетентності; виховує елементи природодоцільного світогляду, розвиток позитивного емоційно-ціннісного ставлення до довкілля; утвердження емоційно-ціннісного ставлення до практичної та духовної діяльності людини; розвиток потреби реалізації власних творчих здібностей.

Спікер повідомила щодо вимог до сучасного керівника ЗДО, створила портрет керівника освітнього закладу.

Наголосила на важливості професійно-педагогічної діяльністі, а саме професії вихователя дітей дошкільного віку.

Висвітлила питання освіти і професійної підготовки вихователя дітей дошкільного віку, теоретичних основ педагогічного професіоналізму та професійної  майстерності вихователя. 

Дала відомості щодо педагогічної техніки в професійній діяльності вихователя, майстерності педагогічного спілкування, та педагогічної взаємодії. Відеозапис вебінару можна переглянути на каналі YouTube за посланням: https://youtu.be/wSmDxXdrrs0?t=305