Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

ЗОЛОТО НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ ІНЖЕНЕРНИХ НАУК І ТЕХНОЛОГІЙ I-FEST

ЗОЛОТО НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ ІНЖЕНЕРНИХ НАУК І ТЕХНОЛОГІЙ I-FEST

17 листопада 2021

Щиро вітаємо випускника комунального закладу освіти «Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара» Дніпровської міської ради Юрія Кеткова із перемогою на Міжнародному фестивалі інженерних наук і технологій I-FEST.

5-7 листопада 2021 року в режимі онлайн відбувся Міжнародний фестиваль інженерних наук і технологій I-FEST (м. Монастір, Туніська Республіка).

I-FEST – це міжнародний фестиваль наукових проєктів з інженерії, науки та технологій, організований Туніською асоціацією науки і техніки, в якому щороку участь беруть близько тисячі юних винахідників та науковців.

Участь у заході взяв вихованець комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» Дніпропетровської обласної ради», випускник комунального закладу освіти «Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара» Дніпровської міської ради Юрій Кетков.

Хлопець представив проєкт з розробки комп’ютерних симуляцій ефектів загальної теорії відносності, за який був нагороджений золотою медаллю.

Вітаємо Юрія та бажаємо нових здобутків, відкриттів та успіхів, творчого натхнення, креативних ідей і безлічі цікавих можливостей!

Изображение выглядит как стена, человек, внутренний, в позе

Автоматически созданное описание