Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Підвищення кваліфікації “Deutsch Lehren Lernen”

Програма “Deutsch Lehren Lernen”/ “Вчимося навчати німецької” – практико-орієнтована програма підвищення кваліфікації вчителів та викладачів німецької мови що розроблена Гете-Інститутом. Програма ґрунтується на сучасних досягненнях дидактики та методики викладання німецької мови та має на меті підвищення кваліфікації вчителів і викладачів німецької мови як іноземної.

АКТУАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ З DLL

DLL 2: ЯК ВИВЧАТИ НІМЕЦЬКУ МОВУ?

В онлайн-курсі DLL 2 „ Як вивчати німецьку мову?“ програми “Вчимося навчати німецької”, яка  ґрунтується на сучасних досягненнях дидактики та методики викладання німецької мови та має на меті підвищення кваліфікації вчителів і викладачів німецької мови як іноземної, Ви дізнаєтесь про особливості процесів вивчення іноземної мови. У центрі уваги знаходяться учні та студенти, які самостійно, вмотивовано та систематично вчаться, та заняття, на якому враховуються можливості та потенціал кожного.

DLL 2: Пробна глава (PDF, 2 MB)

Тривалість курсу: 27.09.2021 – 05.12.2021 

Подання заявок до 19.09.2021

РЕЄСТРАЦІЯ

DLL 4: ЗАВДАННЯ, ВПРАВИ, ВЗАЄМОДІЯ

У цьому онлайн-курсі Ви навчитесь оцінювати якість завдань і вправ для заняття німецької мови, розглянете функцію завдань і вправ для тренування навичок усного та писемного мовлення. Також Ви дізнаєтесь, наскільки важливою є взаємодія у класі для вивчення мови.

Пробна глава DLL 4 (PDF, 3 MB)

Тривалість курсу: 27.09.2021 – 05.12.2021

Подання заявок до 19.09.2021

РЕЄСТРАЦІЯ

DLL 10: НІМЕЦЬКА ДЛЯ ПІДЛІТКІВ

У цьому онлайн-курсі Ви дізнаєтесь про особливості розвитку підлітків та їх вплив на вивчення мови. Ви зможете обговорити роль мотивації у процесі навчання, звернете увагу на те, як молодь уявляє собі гарного вчителя німецької мови та багато іншого.

DLL 10: Пробна глава (PDF, 2 MB)

Тривалість курсу: 27.09.2021 – 05.12.2021

Подання заявок до 19 вересня 2021 р.

РЕЄСТРАЦІЯ

Курс DLL підійде Вам, якщо Ви вже викладаєте німецьку мову у школі, але хочете отримати ґрунтовне підвищення кваліфікації в онлайн-форматі, оволодіти додатковими компетенціями та покращити власне заняття.

ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС ПРОГРАМИ