Loading...

Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія"
Дніпровської міської ради

ПЕРЕМОГИ УКРАЇНЦІВ НА ВИСТАВЦІ МОЛОДІЖНИХ ВИНАХОДІВ У ХОРВАТІЇ

У Хорватії відбулася найбільша виставка молодіжних винаходів INOVA-MLADI! На ній українці здобули 12 золотих нагород 🎉

🏆 Артем Шеламанов із Дніпровського наукового ліцею інформаційних технологій при ДНУ ім. О. Гончара захистив проєкт «Уточнення теорії Гамова альфа-розпаду через врахування потенціалу Юкави».
🏆 А ліцеїст Олександр Стасовський здобув золото за дослідження поведінки тіл занурених у пісок на вібруючій поверхні.

Переможцями стали й учні Херсонського фізико-технічного ліцею.
🏆 Ігор Котенко, який розробив розумний браслет здоров’я для закладів освіти.
🏆 Артем Деденок, який працював над отриманням електричної енергії за рахунок біосинтезу в бактеріях.
🏆 Ілля Савченко, який дослідив одновимірну модель Ізінга за допомогою ітераційної процедури розрахунку апріорних ймовірностей.

🏆 Захар Писаревський працював над відновленням набору чисел за лінійними комбінаціями його елементів. Хлопець навчається в Технічному ліцеї ім. А. Лигуна.

🏆 Михайло Деркач з Київської гімназії №283 захистив проєкт «Геометричні характеристики скручених правильних призматоїдів».

🏆 Золото отримав Олексій Косило з Чернівецького ліцею № 1 математичного та економічного профілів за роботу про проєктування та виготовлення цільноформованої консолі крила моделі класу f-1-b., а також аналіз аеродинамічної якості консолі.

🏆 Тарас Яіцький презентував наробітки з моделювання розподілу частинок провідника у тривимірній суміші з частинками діелектрика. Хлопець навчається в Дніпровському науковому ліцеї інформаційних технологій.

🏆 Анна Еттіх працювала над роботою «Неруйнівний експрес-метод визначення співвідношення компонент домішок в двокомпонентних кристалах». Анна – учениця Лозівського ліцею № 1 Харківської області.

🏆 Ще один золотий призер – хлопець зі школи №36 ім. С. Корольова, що в Києві. Денис Свинарчук виборов нагороду за проєкт «Розробка навчальної гри-симулятора з моделюванням космічних обʼєктів».

🏆 Андрій Шут успішно захистив проєкт «Мистецтво ставити запитання на прикладі однієї арифметичної задачі». Андрій навчається в школі №3 ім. В. Нижниченка, що в Полтавській області.

Вітаємо наших розумників і бажаємо нових перемог!
Пишаємось 💙💛

Освіта Дніпропетровщини: управління, освітній процес | Facebook