Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

ПЕДАГОГІЧНИЙ РИНГ

Мистецтво! Чому воно може навчити?

9 вересня 2021 року на базі КУ «Центру професійної підготовки «Освітня траєкторія» відбувся педагогічний ринг з керівникам професійних спільнот вчителів освітньої галузі «Мистецтво». 

Під час зустрічі було проведено міні тренінг у форматі мозкового штурму «Чому може навчити мистецтво?», в якому вчителі мистецтв взяли активну участь та відповіли на запитання: Мистецтво вчить думати про якісні взаємозв’язки?; Мистецтво показує, що завдання може мати…; Мистецтво нагадує про існування…; Для навчання через мистецтво потрібна готовність  підкоритися…; Передати всю повноту того, що ми знаємо, бачимо та відчуваємо можна за допомогою…; Які форми мистецтва використовують певні засоби для перетворення образів на реальність? та інші. Учасники заходу розглянули ілюстровану презентацію «Чому може навчити мистецтво?» підготовлену консультантом Центру Бойко Іриною (http://otd.dniprorada.gov.ua/category/profesiyni-spilnoty/mystetska/mystetska-mystetska/obrazotvorche-mystetstvo-mystetska-mystetska/korysni-osvitni-onlayn-resursy-obrazotvorche-mystetstvo-mystetska-mystetska ).

Педагоги міста одноголосно підтвердили, що вирішення таких запитань допоможе спонукати учнів до вивчення навчального курсу «Мистецтво» з більшим задоволенням. 

Також під час заходу вчителям було рекламовано умови участі у Міському педагогічному вернісажі «Я – Вчитель! І цим пишаюся!» (http://otd.dniprorada.gov.ua).