Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Онлайн-конференція «Чорнобильський заповідник: із зони відчуження у зону відродження»

Сьогодні розпочали цикл онлайн-екскурсій нашою Батьківщиною за участі фахівців природоохоронних об’єктів України, а саме, Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника.

Учасників онлайн-екскурсії привітав Олександр Галущенко, директор Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника.

Чорнобильський заповідник – наймолодший за часом свого утворення: 2016 року отримав статус, а з 2007 працював як загальнозоологічний заказник.

З метою, цілями та завданнями роботи заповідника педагогів ознайомила Шумак Марина, провідний фахівець з екологічної освіти.

Які методи наукових досліджень використовуються у заповіднику та як здійснюється радіоекологічний моніторинг території розповів та продемонстрував Денис Вишневський, начальник наукового відділу.

Чорнобильський заповідник першим був окупованим 24 лютого 2022 року. Які наслідки та особливості функціонування в умовах військового стану? Про це розповіла Прибора Тетяна, завідувач сектору еколого-просвітницької роботи Заповідника.

До віртуальної подорожі доєдналися учителі природничого циклу з усієї України.

За наслідками роботи під час онлайн-екскурсії планується видача сертифікатів для педагогів.

Отож, уперед! До нових знань! До нових віртуальних екскурсій, автентичні відомості під час яких дозволять підвищити цікавість учнів до уроків географії у школі.

Усі матеріали надані фахівцями Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника.