Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

НОВИНИ У СФЕРІ ОСВІТИ З 16-21 СЕРПНЯ

Цього року до шкіл прийдуть 3 тисячі молодих вчителів. На початку навчального року до освітянської спільноти країні приєднається близько трьох тисяч молодих вчителів, які розпочнуть свою роботу в школах.

Регіони посилять дотримання протиепідемічних заходів. У Міністерстві охорони здоров’я повідомили про посилення контролю за дотриманням протиепідемічних заходів в усіх регіонах з метою стримання розповсюдження коронавірусної хвороби.

Більшості школярів не потрібна медична довідка. Вимога надання медичної довідки учнями напередодні першого вересня передбачена лише під час вступу до школи. Школярам, які вже навчаються, медичну довідку можна не надавати.

Шмигаль також заявив про важливість вакцинації освітян. Прем’єр-міністр наголосив на важливості вакцинації освітніх колективів для безпечного проведення освітнього процесу. Він також нагадав, що вакцинація є необхідною умовою для роботи шкіл. 

МОН прагне за три роки забезпечити кожного вчителя комп’ютером. Сергій Шкарлет повідомив, що Міністерство освіти прагне до 2024 року зробити так, аби в кожного педагога був комп’ютер. Вже цього року держава планує закупити близько 60 тисяч ноутбуків для вчителів.

У МОЗ заявили, що спонукатимуть освітян до вакцинації. У Міністерстві охорони здоров’я мають намір спонукати максимальну кількість освітян до вакцинації. За словами головного санітарного лікаря, держава не повинна стикатися з небажанням освітян вакцинуватися.

Нові норми шкільного харчування впровадять з 1 січня. Кабінет Міністрів ухвалив рішення відповідно до якого, школи матимуть час для переходу на нові норми та порядок організації харчування учнів, що передбачений оновленим санітарним регламентом.