Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Музичні ігри для дітей

Музичні ігри для дітей

Музичні ігри для дітей завжди забезпечують розваги та захоплення. У цій статті ми представили кілька старих улюблених та кілька нових ідей щодо використання музики для підвищення знань та формування музичних навичок. Ми включили ігри для дітей молодшого та старшого віку, але більшість ігор можна адаптувати під будь-яку вікову групу. Пам’ятайте, будь-яка гра в дитинстві може бути веселішою за допомогою музики.

֎ Музичні ігри для класу:

♫ Музичні стільці,

♫ Творчі композиції,

♫ Музичні плітки,

♫ Фарба в музику,

♫ Художня естафета.

֎ Елементарні музичні ігри:

♫ Музичний гарячий картопля,

♫ Музичне вбрання,

♫ Навчання музичних стільців,

♫ Паперовий танець,

♫ Музична прогулянка «Торт».

֎ Музичні ігри для середньої школи:

♫ Реп!

♫ Лімбо,

♫ Острів танцю,

♫ Конкурс караоке,

♫ Що ви чуєте?

֎ Музичні заняття для дітей:

♫ Нерозумні танці,

♫ Проходьте швидко,

♫ Заморожування,

♫ Пов’язані повідомлення.

Музичні ігри можуть допомогти дитині розвиватися фізично та психологічно багатьма способами, зокрема:

  • Удосконалення навичок координації та відчуття часу
  • Підвищення впевненості в собі
  • Підвищення соціальних навичок
  • Заохочення участі в групових заходах.
  • Удосконалення рухових навичок
  • Підвищуйте задоволення та насолоду.
  • Удосконалення вербальної комунікації

Починаємо цю статтю зі списку веселої музичної гри, особливо підходящої для занять у класі. Крім того, ми пропонуємо музичні ігри спеціально для учнів початкової та середньої школи. Нарешті, ми маємо добірку музичних занять, багато з яких забезпечують фізичне та розумове стимулювання. Всі ці музичні ігри та заходи мають одне спільне – вони веселі!

Грати в музичні ігри – це так весело в класі. Вони забезпечують зміну темпу, забезпечують фізичні та психічні вправи та фактично сприяють навчанню. До переваг використання музичних ігор для занять можна віднести:

  • Музика допомагає дітям засвоїти основні навички. Як декламувати алфавіт, рахувати та вимовляти слова, добре працює з музичною грою.
  • Музика допомагає дітям грамотності та навичок спілкування. Діти можуть вивчати нові слова лексики та розвивати вільне мовлення, граючи музичні ігри в класі.
  • Музика насправді покращує пізнання. Дослідження показали, що прослуховування музики може змінити, як працює мозок, різко покращивши пам’ять, концентрацію, просторовий інтелект, навички мислення та інші пізнавальні можливості.

Для більш доцільного ознайомлення з правилами проведення ігор пропонуємо розглянути збірку запропоновану на сторінці https://uk.gottamentor.com/18-fun-music-games-for-kids

Додатково пропонуємо ознайомитись з «Ритмічна вправа» https://www.facebook.com/mykola.myshkovsky/videos/623477418935492 та https://www.facebook.com/lesalondelamusique/videos/4497459170277748 .

Для учнів 5 класу старшого віку пізнавально-ігрову презентацію «Музичні інструменти симфонічного оркестру та оркестру народних інструментів».

Діти люблять музику, а поєднання музики з іграми забезпечує як фізичну, так і інтелектуальну діяльність. Коли ви використовуєте наші музичні ігри для дітей, спробуйте кілька різних, щоб знайти їх улюблені. Переконайтесь, що всі діти задіяні, і грайте лише до тих пір, поки діти активно займаються грою.

Грайте і отримуйте задоволення!!!