Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Готуємось до ЗНО з математики граючись. Підтримка від ХНЕУ та SoftServe.

Раді представити пропозицію від компанії SoftServe – багаторічного партнера дніпровського інноваційного  проєкту «ІТ-школа Дніпро» ЦПР «Освітня траєкторія» ДМР для старшокласників, які готуються до вступу вищі навчальні заклади. Приєднатись можна з будь-якої дати.

Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця у партнерстві з провідною українською ІТ-компанією SoftServe розробили чат-бот з математики “ЗНО математика BOT Challenge”, який продовжує функціонувати та допомагати готуватися до іспитів. У ньому беруть участь школярі 9-11 класів для підтримки своїх знань з математики у воєнний час. 

ЗНО BOT Challenge – це змагання, яке протягом останніх 5 років допомагало школярам готуватися до складання ЗНО з математики. Проте у 2022, незалежно до правил вступу до ВНЗ, які готує МОН України, через чат-бот в месенджері Telegram учні можуть підтримувати рівень своїх знань та прокачувати їх. Учасники отримуватимуть задачі з програми ЗНО, а за правильне розв’язання – нараховуватимуть призові бали. До участі в челенджі запрошують учнів 9-11 класів з будь-якого куточка України. При цьому вони мають грати в боті під власним ім’ям та лише з одного облікового запису.

Це працюватиме таким чином:

 Учень запускає бот та натискає розпочати.

 Далі заповнює реєстраційну форму  для участі у челенджі.

Повертається в бот та отримує завдання, яке має розв’язати.

Якщо вказує правильну відповідь  – отримує за це бали Вирішує все більше завдань, збирає бали та піднімається турнірною таблицею.

Умови та реєстрація: ЗНО математика BOT Challenge (softserve.university)